háčkovaná ryba
Háčkované hračky

Ryba, rak, ryba rak…

Po dlouhé době jsem poprosila Emminku, jestli by mi nakresila nějaké návrhy, co bych mohla háčkovat. Nějak mi z těch medvídků a kočiček jde hlava kolem a Oťas také říká, že to chce nějakou změnu… jsem prý trochu monotématická. Dle jeho rad bych se měla pustit do něčeho víc HARD CORE… ale představa medvídka s vyndavacím mozečkem nebo kočky s dřevěnou nohou mě aktuálně fakt neláká, i když nepopírám, že by si své fanoušky určitě našli :)

Emmča se chopila svého novéhu úkolu s nadšením a vervou a já se těšila, s čím přijde. Přišla s rybou… s RYBOU!! Bože, jak mám udělat rybu? Copak je ryba roztomilá? Na obrázku je krásná, to jo, ale uháčkovanou jsem si nedovedla moc dobře představit.

I přes počáteční nechuť jsem se do uháčkování ryby pustila. Jednak abych udělala radost Emmče (když si s ní dala práci) a druhak jsem stejně neměla co dělat :)

Vymyslela jsem si, že udělám malý rybí polštář. Takýho mazlíka do postýlky na osínání. No řeknu vám, byla o výzva a stálo mě to asi půlku nervů, než jsem došla na postup, který by se mi líbil. Rybku mám už z části hotovou. Teď jen musím vymyslet, jak na ocas a rybí pusinu.

Držte palce, ať to doklepnu ještě letos :)

Share Button

Napsat komentář