Nezařazeno

Kréta opět nezklamala

Až zestárnu chci se odstěhovat na Krétu.

Nebo zde žít alespoň od dubna do října, kdy je tu nádherně. Tenhle kousek světa jsem si opravdu zamilovala. Milí lidé, krásná příroda, památky, výborné jídlo. Musím přiznat, že k této lásce dost příspěly knihy od Roberta Fulghuma, který patří k mým úplně nejvíc oblíbeným spisovatelům :)

Ale aby to nebylo jen o dovolenkování, byla jsem i na Krétě pilná včelička a háčkovala o sto šest. Na výletě v Irakliu se mi podařilo objevit zapadlý obchůdek s přízí. Škoda, že jsme měli posledních 20 minut do odjezdu autobusu, určitě bych se tu zdržela dýl a utratila víc než těch 40 € :))

Podařilo se mi ulovit pár klubíček dutinkové příze, která je super na tašky a kabelky. Jednu tašku a kabelku jsem z nich už vytvořila (obrázky níže), ale uvažuji, že zkusím uháčkovat i vodítko pro naše psí holčičky. Na Facebooku jsem objevila docela jednoduchý návod na háčkovaný popruh. No ještě to musím promyslet… kabelka vs. vodítko, to bude těžké rozhodování :)

Zatím přikládám fotku růžové kabelky pro mou nejmilejší neteřinku a šedé tašky pro mě, které jsem z krétské příze uháčkovala.

Share Button